Kobiety, które planują zakup stroju kąpielowego kierują się głównie aktualnymi trendami, wzorem oraz efektownym krojem. Niestety często wybierają przez to stanik, który niekorzystnie podtrzymuje biust, a także majtki, które na pośladkach się rolują.

Zakup stroju kąpielowego

Nie ulega wątpliwości, że na plaży podstawą jest właściwie dobrany strój kąpielowy. Nie tylko zatuszuje mankamenty, ale też świetnie podkreśli zalety naszej sylwetki. Dodatkowo zapewni swobodę ruchu i wygodę oraz doda pewności siebie. Dobry strój kąpielowy nie będzie spadał i się podwijał. Można bez problemu pograć w piłkę z osobami z pobliskich leżaków i zażyć kąpieli morskiej. W sprzedaży dostępne są stroje kąpielowe jednoczęściowe oraz dwuczęściowe. Wybór stroju kąpielowego to odwieczny problem wszystkich kobiet. Przede wszystkim warto sobie uświadomić, że żadne sztywne reguły w tym przypadku nie obowiązują. Stroje można dopasować do różnych typów sylwetki, ponieważ dostępne są w różnych fasonach. Najlepiej zakupić strój u sprawdzonego i renomowanego producenta, który wiele lat działa na rynku i cieszy się pozytywną opinią. Jeśli chodzi o kobiety o krąglejszych kształtach to lepiej sprawdzą się stroje jednoczęściowe. Sprężysty i elastyczny materiał pozwoli ukryć mankamenty figury i zadziała niczym wyszczuplająca bielizna.

Rodzaje strojów kąpielowych

Kostiumy jednoczęściowe są też idealne dla kobiet, które lubią pograć w piłkę i popływać. Z kolei kobiety o sportowej sylwetce powinny wybrać strój dwuczęściowy. Mogą być pewne, że wrócą z wakacji z opalonymi ramionami i brzuchem, ponieważ wycięte bikini zasłania niewiele ciała. Jeśli planujesz zakup stroju jednoczęściowego, to koniecznie zwróć uwagę na miseczki usztywniane. Bardzo ciężko je dopasować, gdy usztywnienie jest wszyte w kostium. Musi objąć całe piersi i je podtrzymać, a do tego znaleźć się na idealnej wysokości.

Wybór stroju

Dół i górę kupujemy osobno w przypadku stroju dwuczęściowego. Trzeba pamiętać, że sylwetka kobieca nie zawsze jest proporcjonalna. Czasami niewielkie piersi idą w parze z szerokimi biodrami. Krój może okazać się prawdziwym przekleństwem, ale może też zdziałać cuda. Jeśli dobierzesz go właściwie, to świetnie ukryje mankamenty i podkreśli główne zalety figury. Musisz jednak pamiętać o kilku zasadach, bo w przeciwnym razie sylwetka będzie zniekształcona. Z pewnością dobrym pomysłem nie będą jednokolorowe góry i gładkie stroje kąpielowe jednoczęściowe. Lepiej wybrać wzorzyste góry z ciekawymi efektami 3D. Lepiej zrezygnuj z góry typu bikini, ponieważ duże piersi potrzebują właściwego oparcia.

Więcej informacji znajdziesz na stronie stroje kąpielowe.

Author