Każdy z nas posiada preferencje co do zapachów, dlatego często wybieramy określony rodzaj zapachu jeżeli chodzi o perfumy.

Warto pamiętać że perfumy charakteryzują się określoną nutą, z pewnością warto zwrócić uwagę na podstawową nutę zawartą w perfumach. Zasadniczo wyróżniamy nutę głowy, serca i podstawy. Każdy z tych elementów cechuje się inną trwałością, a cała kompozycja składa się na ostateczny zapach.

Jak sprawdzić jakość perfum?

W przypadku perfum oczywiście zwracamy uwagę na trwałość, najlepszej jakości perfumy mogą towarzyszyć nam przez cały dzień, w przypadku wody perfumowanej będzie to okres od czterech do sześciu godzin. Dlatego też należy zwrócić uwagę na flakon, niektóre osoby będą preferował za faktury utrzymuje się przez krótszy okres czasu, który jest mniej intensywny. Z pewnością będzie to dobry pomysł Jeżeli Poszukujemy zapachu na co dzień który będzie odpowiedni także do pracy. Warto pamiętać aby odpowiednio rozpylać perfumy, umieszczamy butelkę w odległości co najmniej 12-18 cm od klatki piersiowej lub ciała. Jeśli skóra będzie wilgotna podczas rozpylania perfum, świadczy to o tym że przykładamy zbyt blisko. Aby uzyskać mocniejszy zapach, nałóż perfumy na punkty tętna: szyję, kark, nadgarstek, przedramię oraz za uszami.Bardzo ciekawym zapachem jest Mont Blanc Emblem. We wstępie zapach od razu zaskakuje eksplozja świeżości, koktajl cytrusowy, zielone liście i zimne przyprawy, orzeźwiająca mieszanka grejpfruta, szałwii i duet przypraw – kardamonu i nasion kolendry. Intensywne i eleganckie serce odsłania typowe zapachy fioletowych kwiatów, otulone owocowymi tonami, ciepło wciąż wspierają nuty doprawione gałką muszkatołową i cynamonem. W sercu, drogocenne drzewne zapachy podkreślają głębokie tony paczuli, pięknie połączone z wyrafinowanym zamszowym akordem, który wyraża wyraźną męskość perfum. Perfumy emblem to wyjątkowy zapach dla nowoczesnego mężczyzny, z pewnością to świetny pomysł na wyjątkowe okazje, cieszy się on uznaniem milionów mężczyzn na całym świecie.

Author