Depilacja laserowa umożliwia zwiększenie wygody i komfortu danej osoby poprzez trwałe usunięcie zbędnego owłosienia z określonej partii ciała. Nie ma chyba osoby, która lubiłaby proces usuwania owłosienia – powstające podrażnienia czy uwaga nad zacięciami bywa problematyczna. Dodatkowo pamiętanie o nakładaniu kremów czy używanie specjalistycznych pianek przeciw podrażnieniom.. Depilacja laserowa może przemienić te problemy w wspomnienia zapewniając permanentny efekt gładkiej skóry wolnej od zaczerwieniania.

 

Depilacja laserowa – działanie i popularność

Depilacja laserowa swój mechanizm działania opiera na użyciu skoncentrowanej wiązce światła lasera, który natrafia na barwnik skóry i włosów – melaninę. Energia świetlna zostaje przekształcona w energię cieplną. Nagrzana melanina bezpowrotnie uszkadza cebulkę włosa prowadząc do jego degradacji. Cebulki włosowe to struktury, które nie mogą się zregenerować, dlatego ich skuteczne zniszczenie sprawi, że włosy już nigdy nie wyrosną.

 

Sprawdź: https://depilacja.pl/depilacja-laserowa-bikini-dla-pan/

 

W praktyce nie ma przeciwwskazań do przeprowadzenia depilacji laserowej którejś z partii na ciele. Jednak istnieją depilacje, które wykonywane są częściej bądź rzadziej. Jedną z najpopularniejszych opcji jest depilacja laserowa bikini dla pań. Chyba żadna z nich nie czułaby się komfortowo na basenie, plaży czy wypadzie nad jezioro nie będąc perfekcyjnie ogolona w tym miejscu. Jednak golenie tradycyjne czasem pozostawia nieestetyczne i często bolesne zaczerwieniania, które również wprowadzają panie w kompleksy. Depilacja laserowa tych okolic do klucz do perfekcyjnie gładkiej skóry, a co za tym idzie pewności siebie.

 

Cennik

Ceny zależą od powierzchni ciała, renomy salonu i miejsca w którym się znajduje. Depilacja laserowa bikini nie należy do najdroższych – to stosunkowo niewielka powierzchnia biorąc pod uwagę taką partie jak łydki czy uda, dlatego warto się na nią skusić. Aby jeszcze bardziej zaoszczędzić można pokusić się o zakup całego pakietu w sprawdzonych salonach takich jak depilacja.pl

 

 

Author