Relaks blisko natury i słońca to najlepsza recepta na gorsze samopoczucie. Nie musimy wyjeżdżać daleko za miasto, aby móc cieszyć się zielenią – miejsce wypoczynkowe możemy zaprojektować w naszych ogrodach, na tarasach czy na większych balkonach. Sofa technorattan to jedna z chętniej wybieranych opcji, kiedy pragniemy stworzyć wygodne miejsce do relaksu blisko domu. Jak projektowana jest sofa technorattan?

Sofa technorattan jako gwarancja wygody!

Sofa technorattan to jeden z wielu elementów oferowanych w rozbudowanych kolekcjach technorattanowych. Olbrzymia popularność tego typu mebli sprawia, że widzimy je bardzo często nie tylko w ogrodach, ale też w ogródkach restauracyjnych czy jako uzupełnienie przestrzeni w kawiarniach czy hotelach. Meble takie są lekkie, bardzo trwałe i wygodne – te trzy cechy wymieniane są jako najważniejsze przez klientów. Sofa technorattan może być wykorzystywana jako pojedynczy mebel, jak również jako element większego zestawu, który umieścimy na tarasie czy w ogrodzie. Sofa może być uzupełniona pledami, poduszkami czy kocami, które podniosą komfort i oraz ochronę przed chłodem – mówią specjaliści ze sklepu gardenspace.pl.

Jak zbudowana jest sofa technorattan?

Konstrukcja mebli technorattanowych opiera się na trwałych, zabezpieczonych przed uszkodzeniami materiałach. Sofa technorattan posiada aluminiowy stelaż malowany proszkowo. Dzięki zastosowaniu aluminium możliwe stało się znaczne zmniejszenie wagi mebla. Aluminium malowane proszkowo zabezpieczone jest przed działaniem wilgoci, korozją czy odkształcaniem. Okrycie mebla tworzy plecionka do złudzenia przypominająca naturalny rattan – jest to tworzywo syntetyczne o nieporowatej strukturze, które nie wchłania wilgoci, brudu. 

Author