Barwniki do makijażu permanentnego ust, brwi, powiek, skóry głowy czy mikrobladingu to produkty, które znajdziesz w ofercie Hanami Pigments. Pozwalają subtelnie podkreślić, bez przerysowań i nienaturalnych akcentów poszczególne aspekty urody zapewniając najwyższej jakości makijaż permanentny. Praca z naszymi produktami zarówno za pomocą maszyn, jak i manualnie jest bardzo przyjemna i łatwa. Wszystkie barwniki są w pełni biokompatybilne z organizmem, całkowicie bezpieczne w użytku i przez co nie wywołują uczulenia, a także innych negatywnych efektów ubocznych. Makijaż wykonany za pomocą naszych pigmentów cechował się będzie trwałością i pięknym efektem. Sprawdź pełną ofertę Hanami i znajdź to czego potrzebujesz do swojego salonu kosmetycznego.

Barwniki do makijażu permanentnego ust – innowacyjne pigmenty

Lips Line od Hanami to rewolucyjne barwniki do makijażu permanentnego ust przeznaczone do pigmentacji czerwieni wargowej. Wyróżniają się trwałością koloru oraz mnogością barw, które można łączyć ze sobą bez żadnych ograniczeń, uzyskując różne efekty od szminki, przez błyszczyk, aż po akwarelę. Do wyboru mamy takie kolory jak: Bolero, Chili, Coral, Dirty Pink, Flamenco, Grape i wiele innych. Wszystkie barwniki są w porównaniu do innych wyrobów PMU bardzo innowacyjne i całkowicie bezpieczne w użytku dzięki opatentowanej technologii NOVOXX® są trwałe, stabilne oraz mocno napigmentowane. Więcej informacji i wszystkie nasze produkty po pigmentacji ust znajdziesz na stronie https://hanamipigments.eu/pigmenty-do-ust.

Pigmenty do makijażu permanentnego – Hanami Pigments

Pigmenty do makijażu permanentnego Hanami to dokonały wybór dla twojego salonu kosmetycznego. Nasze pigmenty spełniają wszystkie wymagane normy prawne i produkowane są w specjalnym laboratorium, gdzie przestrzegane są najwyższe normy sterylności. Technologia NOVOXX® działa antyoksydacyjnie, co przedłuża żywotność pigmentów w skórze, oraz wyklucza konieczność wielokrotnych korekt makijażu w celu osiągnięcia zamierzonego efektu. Pigmentację będzie stabilną i trwała zaraz po wygojeniu. Zapewniamy wygodę pracy lingeristkom i gwarantujemy zadowolenie klientów. Najlepsze pigmenty i tusze – makijaż permanentny Hanami.

Author